Skywell Ulu Motor ile Türkiye’de !

Şirketimiz Ulu Motor; elektrikli otomobil üreticisi SKYWELL ile Türkiye distribütörlüğü ve teknolojik ortaklık anlaşması imzaladı.

50. yılını kutlayan Ulubaşlar Grubumuz şirketlerinden Ulu Motor, elektrikli otomobil üreticisi SKYWELL ile Türkiye distribütörlüğü ve teknolojik ortaklık anlaşması imzaladı. Elektrikli araçlar dünyasının önde gelen Çinli temsilcilerinden SKYWELL ile gerçekleştirdiğimiz ortaklık kapsamında şirketimiz Ulu Motor, Kasım ayı itibarıyla markanın elektrikli SUV modeli ET5’i ülkemizde satışa sundu. Kısa sürede 25 adet ön sipariş alan SKYWELL ET5, 3 farklı donanım seviyesiyle ve 550 bin TL ile 760 bin TL arasında değişen anahtar teslim fiyatıyla satışa başladı. Elektrikli SUV modeli, 520 km’ye çıkabilen menzili, yarı otonom sürüş, akıllı özellikleri ve 8 yıl 150 bin km batarya garantisi ile Avrupa ve Türkiye elektrikli otomobil pazarının önemli bir oyuncusu olmayı hedefliyor.

Servis ve garanti süresi

Elektrikli araçlar konusunda tüketicinin en büyük merakının servis konusunda olduğunun da altını çizen şirketimiz CEO’su Mahmut Ulubaş, “Türkiye’nin her neresinde olursa olsun, biz sunacağımız servis hizmeti ve satış sonrası programımız sayesinde mobil servis görevlilerimiz ile müşterimize gideceğiz. Aracı hem şarj edip hem de hafif bakımlarını gerçekleştireceğiz. Uzaktan yapılabilecek güncellemeleri mobil yolla yapacağız” dedi. Yeni modelde Türkiye’de elektrikli otomobillerde bir ilk de sunuluyor. 

ET5 modelinde aracın bataryası için ülkemiz pazarında 8 yıl 150 bin kilometre ile en uzun garanti süresi veriliyor.

Detaylı bilgi için: www.skywell.com.tr